Вивчаємо план евакуації - Галицький експертний центр

Вивчаємо план евакуації

Home / Новини / Вивчаємо план евакуації

Практично у кожному приміщенні громадського призначення, біля входів розташовані схематичні зображення варіантів можливої евакуації населення у випадку потенційної небезпеки. По суті, це документальна схема, на якій позначені всі можливі входи і виходи, а також шляхи виходу людей із зони небезпеки.

Наявність подібної схеми дозволяє убезпечити людей у випадку виникнення потенційної небезпечної ситуації, наприклад, під час виникнення осередку вогню. Окрім цього, це допоможе знизити загальний рівень паніки населення і дозволить скоординувати вихід людей через зображені на схемі шляхи. Варто відзначити, що плани евакуації повинні повністю відповідати законодавчим протипожежним нормативам. А саме, бути намальованими різними кольорами з детальними вказівками планів відступу у випадку виникнення небезпеки.

Схематичні зображення евакуації повинні складатись із двох частин: графічної і текстової. Якщо у випадку із зображенням все більш-менш зрозуміло, то текстова інформація повинна обов’язково містити опис способів сповіщення населення при виникненні небезпечної ситуації, номери екстрених служб порятунку, які необхідно викликати та іншу інформацію. Схема має бути розташована у видимому місці, під пластмасовим листом у файлі або ламінована. Також план-схема повинна містити реквізити організації і підпис відповідальної особи разом із візою керівного складу. Тільки в такому випадку вона буде достовірною і відповідати дійсності.

Чи траплялись випадки, коли Ви не помічали схем евакуації у приміщеннях?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *